Znakowanie współpraca

Zasady znakowania w firmie PHU AGAMI


 

PHU AGAMI wykonuje znakowanie i nadruki również na towarze powierzonym przez klienta (Zleceniodawcę).

 

Ceny zawarte w cenniku umożliwiają Agencjom Reklamowym oraz pośrednikom wstępną wycenę wykonywanych u nas usług, jednocześnie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych.

 

Cennik zawarty na stronie www.agami24.pl lub przesłany bezpośrednio do zleceniodawcy w ramach współpracy, promocji lub pozyskania klienta pozwala określić w przybliżeniu koszt wykonywanej usługi.

 

Artykuły które znajdują się na rynku i są przeznaczone do znakowania,

wykonywane są z różnego rodzaju tworzyw i metali, co sprawia że są różne metody druku tego asortymentu. Wszystkie te czynniki, powodują różnorodne klasyfikowane poszczególnych produktów co przekłada się na czas wykonywania zdobienia oraz koszty poniesione przez drukarnię.

 

Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest wiedza, co ma być dokładnie nadrukowane i w jakiej ilości na danym artykule reklamowym. Wiedza którą posiadamy pozwoli nam dobrać odpowiednią metodę do danego artykułu,

co następnie przełoży się na jak najniższą cenę jaką możemy zaproponować.

Bardzo ważnym czynnikiem w tej pracy jest jakość wykonywanych usług.

 

W naszej pracy dążymy do stworzenia wraz z agencjami reklamowymi i pośrednikami, przejrzystych warunków usług które są u nas wykonywane.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony które służą poprawie obsługi klienta.

W naszej zakładce Nasze Realizacje prezentujemy możliwości wykonywania znakowania w naszej firmie, może się tam znaleść dowolna fotka z prac przez nas wykonanych.

Zlecający usługę w naszej firmie powinien liczyć się z taką możliwością.

 

 

Poniżej przedstawiamy zasady jakie obowiązują Zleceniodawcę który zleca wykonanie usługi w naszej firmie.

 

Wycena znakowania na towarze powierzonym

 

Wyceny dokonujemy na podstawie przesłanych informacji:

 

- artykuł (np. długopis plastikowy biały lub kod artykułu od danego importera)

- ilość danego artykułu

- ilość kolorów które drukujemy i w ilu miejscach

- jak jest towar zapakowany ( np. jednostkowo w folię, zbiorczo 50 szt/kart.)

 

Na podstawie tak otrzymanego zapytania jesteśmy w stanie określić cenę druku i metodę jaką zostanie on wykonany.

Wyceny jakich dokonujemy oraz ceny w cenniku dotyczą druku z pojedynczym położeniem farby na artykule (x1)

 

Uwagi do znakowania

 

1 - Zleceniodawca jest zobowiązany do przekazania informacji na jakim materiale będzie wykonywany nadruk w ilu kolorach, ilu miejscach, oraz jak jest zapakowany.

2 - Zastrzegamy sobie prawo do zużycia co najmniej 1 szt towaru celem przeprowadzenia prób (testu) przed drukiem całego nakładu.

3 - Nadruk koloru białego na artykułach ciemnych dla dobrego efektu powinien być wykonany minimum (x2) podwójne położenie farby. W przypadku nadruku kolorowego na ciemnym podłożu wykonujemy poddruk z koloru białego co pozwala osiągnąć żądany kolor.

4 - Nadruki APLI oraz znakowanie tła wyceniamy indywidualnie po przesłaniu projektu.

5 - Nadruk po aktywacji PP, PE będzie raczej matowy, a na artykule może powstać delikatny ślad, według wiedzy w/w materiały powracają do swej konsystencji sprzed aktywacji (różny czas) co może wpływać na trwałość wykonywanych nadruków.

6 - Nadruk na metalu, szkle, ceramice nie jest odporny na skrobanie i uszkodzenia mechaniczne.

7 - Firma PHU AGAMI nie udziela jakichkolwiek gwarancji na trwałość nadruku ze względu na różnorodne pochodzenie i zastosowanie komponentów do wytwarzania artykułów na których drukujemy, jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby ta trwałość była jak najlepsza.

8 - Wszystkie matryce jak również przygotowalnie pozostają w PHU AGAMI i nie podlegają zwrotowi.

9 - Towar przekazany do znakowania nie jest liczony przed drukiem, wszelkie braki ilościowe podajemy w fazie pakowania towaru. Istnieje możliwość liczenia po wcześniejszym porozumieniu.

10 - PHU AGAMI nie bierze odpowiedzialności za towar z wadami ukrytymi nawet jeżeli został on u nas rozpakowany. Istnieje możliwość sprawdzania towaru po wcześniejszym porozumieniu.

11 - Nie wszystkie artykuły można klasyfikować według cennika, niektóre będą wyceniane poza cennikiem.

12 - Ceny w cenniku usług dotyczą standardowego nadruku w ciągu 6 dni roboczych, za wyjątkiem druku na metalu, ceramice, szkle.

13 - Ceny w cenniku oraz wyceny jakich dokonujemy są wykonane dla druku pojedynczego (x1)

14 - Druk z podwójnym położeniem farby (x2) dopłata +50% ceny z cennika dla danej ilości lub wyceny.

15 - Druk ekspresowy w ciągu 2 pełnych dni roboczych po otrzymaniu artykułów dopłata + 50% ceny (usługa po uprzednim uzgodnieniu)

16 - PHU AGAMI ma prawo odstąpić od realizacji znakowania, jeżeli o weryfikacji wizualizacji uznamy że jakość wykonanej u nas usługi, będzie miała zły wpływ na wizerunek naszej firmy.

17 - Wszystkie ceny są cenami netto należy doliczyć podatek VAT 23%

 

Wizualizacja nadruków

 

Projekty graficzne do wizualizacji i druku proszę przesyłać w programach graficznych typu COREL DRAW X6, AI CS4, PDF (w wyższych wersjach nie obsługujemy).

Natomiast druk cyfrowy UV i DTG dopuszczalne są również pliki zapisane w JPG i TIFF w tym wypadku minimum to 300 dpi

 

Wizualizację nadruku wykonujemy gratis o ile nadruk będzie u nas wykonywany do każdej wizualizacji klient ma dwie poprawki w cenie druku.

Jedynym obowiązkiem jest przesłanie fotografii oraz podanie wymiarów artykułu na którym wykonamy wizualizację nadruku.

 

Koszt trzeciej i następnych poprawek to 10 zł+vat

Jeżeli po wykonaniu wizualizacji klient nie wykona u nas nadruku w ciągu 10 dni roboczych poniesie koszta związane z wykonaniem wizualizacji tj 20 zł+vat oraz każdej następnej poprawki która została wykonana.

 

Na życzenie klienta wykonujemy fotografię pierwszej sztuki z nadrukiem do akceptacji elektronicznej, po uprzednim porozumieniu z nasza firmą.

Koszt takiej usługi to 10 zł+vat, czas oczekiwania na akceptację to 15 minut, po przekroczeniu tego czasu firma zamawiająca taką usługę zobowiązuje się do zapłacenia za przestój maszyny 50 zł+vat za każdą rozpoczęta godzinę.

 

Jeżeli zostanie zmieniona decyzja i będziemy musieli wysłać wzór do akceptacji fizycznej do powyższych kosztów zostanie doliczony nadruk próbny wraz z przygotowaniem do druku.

 

Zamawiający znakowanie w naszej firmie, wyraża zgodę na umieszczenie fotografii wykonywanych zdobień na naszej stronie internetowej www.agami24.pl